Donacije i sponzorstva

Popis fizičkih/pravnih osoba čiji su projekti poduprijeti na Natječaju za donacije i sponzorstva u 2008. godini prema područjima:

DJECA I MLADI

  1. KLUB MLADIH OPĆINE TOMPOJEVCI, ČAKOVCI
  2. UDRUGA DISTROFIČARA, INVALIDA CEREBRALNE I DJEČJE PARALIZE I OSTALIH TJELESNIH INVALIDA SLAVONSKI BROD, SLAVONSKI BROD
  3. UDRUGA IZAZOV – ZA PROMICANJE PRAVA DJECE OBOLJELE OD HIV-a, KUTINA
  4. KSENIJA PETRIĆ, ZAGREB

KULTURA I UMJETNOST

  1. PPN, OBRT ZA PROMIDŽBU, POSLOVANJE I NAPREDAK, ĐAKOVO
  2. DJEČJE KAZALIŠTE IVANA BRLIĆ MAŽURANIĆ, SLAVONSKI BROD
  3. UDRUGA GLUHIH I NAGLUHIH OSJEČKO – BARANJSKE ŽUPANIJE, OSIJEK
  4. OLIMPIJADA STARIH ŠPORTOVA BROĐANCI, BROĐANCI
  5. DRAMSKI STUDIO SLIJEPIH I SLABOVIDNIH „NOVI ŽIVOT“, ZAGREB
  6. KUD „GORJANAC“, GORJANI
  7. PUČKO OTVORENO UČILIŠTE DUGA RESA, DUGA RESA
  8. MOREŠKA KUD – KORČULA, KORČULA
  9. KUD „SVETI JURAJ“, DUGA RESA
  10. KUD „ZVIR“, JELENJE
  11. STUDIO MNC d.o.o., ZAGREB
  12. OŠ D.TADIJANOVIĆ, VUKOVAR
  13. KUD DONJA DUBRAVA, DONJA DUBRAVA
  14. ŠEGEDIN d.o.o. MEĐUNARODNI MARKO POLO FESTIVAL, KORČULA
  15. LIKOVNA ZADRUGA AURUM, SISAK

ZAŠTITA OKOLIŠA:

  1. OŠ REČICA, PŠ ŠIŠLJAVIĆ, ŠIŠLJAVIĆ
  2. UDRUGA SOKOLARSKI CENTAR, ŠIBENIK
  3. UDRUGA ZA OČUVANJE KULTURNE I PRIRODNE BAŠTINE OTOKA PAGA „SUHOZID“, MANDRE/KOLAN
  4. UDRUGA STUDENATA BIOLOGIJE BIUS, ZAGREB
  5. UDRUGA JEDNA ZEMLJA, ZAGREB

HUMANITARNI PROJEKTI

  1. SREĆKO JURIN, ZAGREB
  2. RADMILA KOSOVAC, KARLOVAC
  3. ROMEO MADUNOVIĆ, SVETI KRIŽ ZAČERTJE
  4. DAVORKA MANCE, SISAK
  5. KLUB RODITELJA DJECE OBOLJELE I LIJEČENE OD MALIGNE BOLESTI „SANUS“, SPLIT
  6. KONJIČKI KLUB „SV. MIHOVILA“, SPLIT/TRILJ

OBRAZOVANJE I ZNANOST

  1. MLADI INFORMATIČARI STRAHONINEC, STRAHONINEC
  2. OŠ ZRINSKIH, NUŠTAR
  3. DJEČJE KAZALIŠTE „SMJEŠKO“, ZAGREB
  4. EMILIA GIACOMETTI, OMIŠALJ
  5. OZREN BIŠKUP, LIPIK
  6. OŠ BARILOVIĆ, BARILOVIĆ
  7. OŠ VOJNIĆ, VOJNIĆ
  8. HRVATSKA UDRUGA TIFLOPEDAGOGA, ZAGREB

SPORT

  1. OPĆINA STRAHONINEC, STRAHONINEC
  2. HŠNK „MOSLAVINA“, KUTINA
  3. AUTO KLUB „GRAND PRIX“, ZAGREB
  4. HRVATSKI STRELIČARSKI SAVEZ, ZAGREB
  5. TAEKWONDO KLUB METALAC, ZAGREB
  6. ATLETSKO BORILAČKA UDRUGA „ANTE TOMAŠEVIĆ-KUKA“, SINJ
  7. MIROSLAV MATIĆ, RIJEKA
  8. KLUB SJEDEĆE ODBOJKE KNIN 95, KNIN
  9. HRV.SAVEZ KOŠARKE U KOLICIMA, SESVETE
  10. HRV.DRUŠTVO SR “TRANSPLANT“, ZAGREB
  11. HRV. VESLAČKI KLUB „VUKOVAR“, VUKOVAR
  12. BRDSKO BICIKLISTIČKI KLUB SENJ, SENJ
  13. STK „JANKOVCI“, STARI JANKOVCI
  14. NK „OTOK MURTER“, MURTER